RXR-YC25000BD Qiiqa qiiqa dabka ka hortagga qaraxa iyo robot-ka wax baadha
Sharaxaad Gaaban:
Faahfaahinta Badeecada
Calaamadaha Alaabta
Dulmar guud oo ku saabsan badeecada
Baaxadda codsiga
Badbaadinta Dabka ee Shirkadaha waaweyn ee Batroolka iyo Kiimikada
Badbaadinta deegaanka qiiqa, gaasaska sunta ah iyo kuwa waxyeelada leh
Astaamaha Badeecada
1.★ Isticmaalka Qiiqa
2. Ogaanshaha ★ gaasaska sunta ah iyo kuwa waxyeelada leh
8 gaas iyo 2 xuduudood oo deegaan
3.★ jiidista: N 6500
4.★ Helitaanka Shabakadda Robot-ka ee Madal Daruuri ah
Tilmaamayaasha farsamada ee muhiimka ah
4.1 Robot-yada:
1. Magaca: Robot-ka ogaanshaha qiiqa dabka
2. Moodel: RXR-YC25000BD
7. Awoodda: Batari lithium oo koronto ku shaqeeya oo saddex-geesood ah
8. Cabbirka: dhererka 1964 mm× ballac 1298 mm× dherer 1543 mm (Xeerkani wuxuu la jaan qaadayaa warbixinta kormeerka ee Xarunta Kormeerka iyo Kormeerka Tayada Qalabka Dab-damiska Qaranka)
9. Dhexroorka isteerinka: 2130 mm (Xeerkani wuxuu la jaan qaadayaa warbixinta kormeerka ee Xarunta Kormeerka Tayada Qalabka Dabka Qaranka iyo Kormeerka (CNPC)
10. Miisaanka: ≤ kg 870
12.★ Masaafada jiidista: ≥100 m (jiid laba suunka biyaha ee DN80 buuxa))
13. Xawaaraha socodka: 0~1.36 m/s, Xawaaraha aan la qaadin ee kontoroolka fog
16. Dhererka sare: ≥250 mm (Xeerkani wuxuu la jaan qaadayaa warbixinta kormeerka ee Xarunta Kormeerka iyo Kormeerka Tayada Qalabka Dab-damiska Qaranka)
17.★ ka fogaanshaha dhulka: 194 mm (Xeerkani wuxuu la jaan qaadayaa warbixinta kormeerka ee Xarunta Kormeerka Tayada Qalabka Dabka Qaranka iyo Kormeerka (NCQPC)
18.Xagalka xasilinta dhinaca: ≥45°
19. Muddada socodka: ≥ h 2.5
20. Cimri dherer: ≥10 saacadood
22. Masaafada gudbinta fiidiyowga: 1500 m
28. Terminalka Xakamaynta: Terminalka Xakamaynta Fog ee Dijital ah ee Gacanta lagu hayo
4.2 Nidaamka qiiqa ee robot-ka:
1. Mashiinka Qiiqa: Mashiinka Qiiqa Redel
2.★ mugga hawada: m³/saacaddii 25,000
3.★ xagal:-3~16°
4.★ Mashiinka Qiiqa ee CITIC dhererka: mm 1210
5. Cadaadiska Shaqada: 1.0~1.2 MPa
6. Interface Water: DN80 fiilo degdeg ah oo Jabbaan ah
7.★ Habka Wadida: Wadida Biyaha
8.★ socodka biyaha ugu badan: 620 litir/daqiiqad
4.3 Nidaamka sahanka robot-ka:
2. Dhererka kor u qaadista ★ goobta qaadista ee aan qarxin karin: dhererka bilowga ah: 1326 mm, dhererka kor u qaadista 2133 mm
CH4: Mugga 0-100 boqolkiiba
CO: 0-1000 ppm
H2S: 0-100 ppm
CL2: 0-1000 ppm
NH3: 0-100 ppm
O2: 0-30% O2
H2: 0-1000 ppm
Heerkulka: -25°C ilaa 60°CC
Kala duwanaanshaha qoyaanka: RH ilaa 90 boqolkiiba RH 0 boqolkiiba
4.4 Aragtida muuqaalka iyo codka ee robot-ka:
3. Pixels-ka kamarada: malaayiin sawirro HD ah, xallinta 1080 P, xagal ballaaran 60°
4.★ Heerka Ilaalinta Kamarada: IP68
5. Shuruudaha farsamada ee helitaanka codka: helitaanka fog ee codka goobta, si fudud loo fahmi karo xaaladda dadka xiran, masaafada soo qaadista ee 5 mitir, inta jeer ee soo noqnoqoshada 20 Hz ~ 20 kHz, xasaasiyad ≥40 dB
4.5 Xuduudaha habaynta terminalka xakamaynta fog
1.Cabbirka: 410*310*70 mm (Dhererka dhagaxa ma jiro)
2. Miisaanka oo buuxa: kg 6.5
4. Nidaamka xakamaynta: nidaamka hawlgalka ee daaqadda7
5. Saacadaha Shaqada: 8 saacadood
10. Xakamaynta Nidaamka Sahaminta Kor u Qaadista: Haa, Is-Dib-u-dejinta Barta Beddelka
11. Beddelka Fiidiyowga: Haa, Beddelka Barta Is-Dib-u-dejinta
12. Xakamaynta shaqada jiidista tooska ah: Haa, is-dejinta barta badhanka
13. Shaqada xakamaynta nalalka: haa, badhanka dhibcaha is-dejinta, jawaabta is-xiritaanka PC-ga
14. Qalabka kaalmaynta: Suunka garabka ee gacanta lagu qabto ee fog, tripod-ka gacanta lagu qaato
4.6 Hawlaha Internetka:
1. Shaqada GPS: Goobta GPS, raadadka waa la weydiin karaa
4.7 Kale:
Qaabeynta badeecada
1. Robot-ka ogaanshaha qiiqa dabka × 1
2. Terminalka kontoroolka fog ee gacanta lagu hayo × 1
3. Dareeraha jirka gaariga (54.6 V) × 1 set
4. Dareeraha kontoroolka fog (19.6 V) × 1 set