Furaha Albaabka Haydarooliga ee GYKM-10100
Sharaxaad Gaaban:
Faahfaahinta Badeecada
Calaamadaha Alaabta
Moodel: Furaha Albaabka GYKM-10/100 Haydarooliga
Moodel: GYKM-10/100
Codsiga:
Qeexitaanka Farsamada
Awoodda Fidinta
10ton
Ballaca
100mm
Cadaadiska Hawlgalka
63MP
Cabbirka Tuubada
Dhererka: 3 mitir
Dhexroorka Dibadda: 13.5mm
Dhexroorka Gudaha: 5mm